Se afișează postările cu eticheta Prostia.... Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Prostia.... Afișați toate postările

duminică, 18 octombrie 2009

Cele mai amuzante massuri din istoria prostiei


De necrezut dar adevărat !!!! Scrie numele tău de trei ori la rând apoi şterge tot.După aceea apasă shift+ alt+ ctrl+ tab +esc+ enter+ del+ F1+ F2+ F3 + F4+ F5+ F6+ F7 + F8+ F9+ F34 , apoi restartează calculator apoi singe-l de tot , aruncă monitorul pe geam , calcă în picioare tastatura toarnă apă pe carcasă în timp ce e în priză , dă foc la mouse şi joacă fotbal cu boxele, apoi priveşte în oglindă şi vei vedea o faţă de IDIOT. E PE BUNE FAZA!!!! P.S Nu uita să te gândeşti la persoana iubită!!!!! . Încearcă şi tu ,trimite mai departe , nu rupe lanţul !!!! Dă-te de 15 ori cu capul de monitor , trimite acest mesaj la 5 prieteni din listă , poate ai norocul să nimereşti printre ei şi un psiholog.

Dragi obsedaţi de massuri tâmpite , citiţi şi învăţaţi că tare proşti mai sânteţi.
1.Directorul de la Yahoo nu îchide Yahoo-ul , nu-i atât de prost .
2.Nu e niciun copil cu grupa sanguină abcxyz care moar de plictiseală acută în Koreea comunistă
3.Nu îţi apare iubirea adevarătă pe monitor dacă restartezi computerul de 5 ori , sari de 3 ori pe geam şi da-i foc la primărie.
4.Nu veţi înebuni şi nu vă veţi ucide toată familia cu şurubelniţa dacă nu daţi mai departe.
5.Rugăm amatorii de massuri să dea cu capul de monitor şi să îl scoată din priză.

Vreau sa va multumesc tuturor care mi´ati trimis mass´uri pe parcursul anilor . Datorita bunatatii voastre am trecut prin urmatoarele: 1. Am citit de 170 de ori ca, contul meu de yahoo va fi sters. 2. Am cam 30000de ani plini de ghinion in fata mea si am murit deja de 671 de ori pt ca nu am dat toate mass-urile mai departe. 3. Mi-am sacrificat o mare parte din economii pt micutul Ionut care saracul de el e de 3 ani tot nou nascut si in spital in stare critica. 4. Telefonul meu gratuit Nokia nu a ajuns la mine niciodata si nici televizoarele si miile de dolari nu isi fac simtita prezenta.5.Mama mea cica ar fi trebuit sa moara de vreao 543 de ori da e teafara si vie.6..chiar ms

Vreau să mulţumesc tuturor celor care mi-au trimis massuri de-alungul anilor. Datorită inteligenţei voastre precare am trecut prin următoarele :
1.Am fost ameninţat de 273 de ori că îmi va fi închis contul de Yahoo dacă nu trimit mai departe.
2.Am cam 382190321 ani plini de ghinion în faţa mea şi am murit deja de 529 de ori pentru că nu am dat toate mass-urile mai departe.
3.Mi-am sacrificat o mare parte din economii pentru micuţul Ionuţ care săracul de el de 3 ani tot nou născut şi în spital în stare critică .
4.Telefonul meu gratuit Nokia nu a ajuns la mine niciodată şi nici televizoarele şi miile de dolari nu îşi fac simţită prezenţa.
5.Mama mea cică ar fi trebuit să moară de 2389 ori pentru că nu am trimis mai departe, dar e teafără , vie.

Mulţumesc!

Nu numai în România se întâmplă...

Cum joc şi eu starcraft destul de des şi fac parte din echipa #1 din România , Night Creatures, ( da, să se oftice cei din pN , puţin numa' ) sânt la curent cu International Cyber Cup ( iccup) #1 starcraft ladder peste 280.000 playeri sezonul trecut.

Înţelegeţi faza din print screenul de mai jos , unk , webmaster-ul iccup-ului a scris un blogpost pe iccup despre asta , se pare că au vrut să facă serveru mai bun aşa că au adăugat nişte rami , trebuia să îi adauge în ziua respectivă ... şi i-au adăugat , numai la alt server .

După 5 minute bune de râs ironic ( probabil ) a updatat postul cu informaţii. Laugh , it's funny xP

vineri, 16 octombrie 2009

Hora Corigenţilor


Hora corigenţilor

Hai să đăm mână cu mână
Cei cu 4 la română
Şi cu 2 la geografie
La fel şi la chimie

Hai să copiem vecine
Vin-ncoace lângă mine
Dă fiţuica la un loc
Amândoi s-avem noroc

Amândoi urâm franceza
Amândoi urâm engleza
Mate chiar că ne frământă
Şi diriga nu ne-ncântă

Unde-i unul nu-i putere
La suflat şi copiere
Unde-s doi puterea creşte
Ş-apoi nota se măreşte

Că de nu s-ar mai mări
Tot cu chiulul am muri !

-- extras din massuri mai puţin stupide

miercuri, 14 octombrie 2009

Reclamele cosmote...


Serios? cine nu le-a văzut? Sânt peste tot. La început chiar erau unele reclame mai faine , mai OK că doar n-or fi chiar faine. Ce-i drept , au fost , ultimele reclame TOATE au fost pur şi simplu varză , Cosmote Mirela - am comentat despre ea deja la fel au făcut-o şi alţi 20 de bloggeri ( cel puţin). Următoarea : Faza cu bomba , în ceva parcare cineva , tarzan , cine-o fi fost , a plantat o bomba şi unu se chinuie să o dezamorseze vine un poliţist inteligent şi cel care dezamorsa deja bomba îi spune că ar fi bine să sune genistu , noah toate bine până acuma ( relativ ) , sună pe cineva îi explică , apoi merge să dezamorseze bomba, ăsta îl întreabă că aşa a zis genistu? nu, Genistu e în altă reţea , l-a sunat pe Marin , electricianu'. - Morala , minutele în alta reţea pot fi uneori cruciale -.- , cât de inteligent bomba a explodat pentru că un poliţist nu a avut minute în altă reţea , prea multe de spus , prostie totală!
Şi cam aşa sânt toate reclamele lor în ultimul timp, de unde or avea bani pentru toate prostiile astea , probabil de la cei 6 milioane de fraieri abonaţi cu care se laudă.

Aici încă o reclamă stupidă :


duminică, 11 octombrie 2009

Vacanta Mare - Garcea la calculator

Garcea la calculator , video-ul e de peste 2 ani pe YouTube şi a adunat peste 2.000.000 views.
probabil îl ştiţi deja dar e funny şi a 14.000-a oară , Have fun & Enjoy!


sâmbătă, 3 octombrie 2009

Cornuleţ cu lapte

Bine ai venit în şcoala meahahaha

vineri, 2 octombrie 2009

miercuri, 30 septembrie 2009

Inna artist internaţional

Nu ştie săraca lega două vorbe în engleză dar ce contează nu? cât timp e sumar îmbrăcat prinde bine la lume.



Şi ştiu că videoul e destul de vechi pe acuma , dar nici prostia n-are vârstă nu?