Se afișează postările cu eticheta Funny mails. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Funny mails. Afișați toate postările

duminică, 18 octombrie 2009

Cele mai amuzante massuri din istoria prostiei


De necrezut dar adevărat !!!! Scrie numele tău de trei ori la rând apoi şterge tot.După aceea apasă shift+ alt+ ctrl+ tab +esc+ enter+ del+ F1+ F2+ F3 + F4+ F5+ F6+ F7 + F8+ F9+ F34 , apoi restartează calculator apoi singe-l de tot , aruncă monitorul pe geam , calcă în picioare tastatura toarnă apă pe carcasă în timp ce e în priză , dă foc la mouse şi joacă fotbal cu boxele, apoi priveşte în oglindă şi vei vedea o faţă de IDIOT. E PE BUNE FAZA!!!! P.S Nu uita să te gândeşti la persoana iubită!!!!! . Încearcă şi tu ,trimite mai departe , nu rupe lanţul !!!! Dă-te de 15 ori cu capul de monitor , trimite acest mesaj la 5 prieteni din listă , poate ai norocul să nimereşti printre ei şi un psiholog.

Dragi obsedaţi de massuri tâmpite , citiţi şi învăţaţi că tare proşti mai sânteţi.
1.Directorul de la Yahoo nu îchide Yahoo-ul , nu-i atât de prost .
2.Nu e niciun copil cu grupa sanguină abcxyz care moar de plictiseală acută în Koreea comunistă
3.Nu îţi apare iubirea adevarătă pe monitor dacă restartezi computerul de 5 ori , sari de 3 ori pe geam şi da-i foc la primărie.
4.Nu veţi înebuni şi nu vă veţi ucide toată familia cu şurubelniţa dacă nu daţi mai departe.
5.Rugăm amatorii de massuri să dea cu capul de monitor şi să îl scoată din priză.

Vreau sa va multumesc tuturor care mi´ati trimis mass´uri pe parcursul anilor . Datorita bunatatii voastre am trecut prin urmatoarele: 1. Am citit de 170 de ori ca, contul meu de yahoo va fi sters. 2. Am cam 30000de ani plini de ghinion in fata mea si am murit deja de 671 de ori pt ca nu am dat toate mass-urile mai departe. 3. Mi-am sacrificat o mare parte din economii pt micutul Ionut care saracul de el e de 3 ani tot nou nascut si in spital in stare critica. 4. Telefonul meu gratuit Nokia nu a ajuns la mine niciodata si nici televizoarele si miile de dolari nu isi fac simtita prezenta.5.Mama mea cica ar fi trebuit sa moara de vreao 543 de ori da e teafara si vie.6..chiar ms

Vreau să mulţumesc tuturor celor care mi-au trimis massuri de-alungul anilor. Datorită inteligenţei voastre precare am trecut prin următoarele :
1.Am fost ameninţat de 273 de ori că îmi va fi închis contul de Yahoo dacă nu trimit mai departe.
2.Am cam 382190321 ani plini de ghinion în faţa mea şi am murit deja de 529 de ori pentru că nu am dat toate mass-urile mai departe.
3.Mi-am sacrificat o mare parte din economii pentru micuţul Ionuţ care săracul de el de 3 ani tot nou născut şi în spital în stare critică .
4.Telefonul meu gratuit Nokia nu a ajuns la mine niciodată şi nici televizoarele şi miile de dolari nu îşi fac simţită prezenţa.
5.Mama mea cică ar fi trebuit să moară de 2389 ori pentru că nu am trimis mai departe, dar e teafără , vie.

Mulţumesc!

marți, 6 octombrie 2009

Femeia...

Prea complicat nu? cin' să le-nţeleagă?


duminică, 4 octombrie 2009

Yoga.... ani întegi de antrenament

Ai nevoie de ani întregi de antrenament doar pentru a putea sta în poziţia asta :




.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


Sau de 8 cutii de bere...

marți, 29 septembrie 2009

Cele 3 etape stupide ale vieţii

Adolescent : Ai timp şi energie dar ... n-ai bani.



Adult : Ai bani şi energie dar... n-ai timp

Pensionat(bătrân): Ai timp şi bani dar... n-ai energie

duminică, 27 septembrie 2009

Omu' invizibil .

Noh' am aflat cine-o furat tăt şi undeor dispărut ... cam toate din ţara asta :

Omu' invizibil.
Cică' tipu' se pictează numa' no tricks , no photshop , no nothing, doar tempera...sau orice o folosi omu'.Arată destul de credibil ,poate cu multă muncă ar reuşi , dar nu prea cred .
Tipul mai e menţionat şi de Unguru Bulan ca fiind cel ce a furat banii de salar a poliţiştilor , tocmai din secţie ( dacă vă mai amintiţi faza ) Deocamdată n-am găsit audioul , dar îl postez cum îl găsesc, dacă ştiţi care e lăsaţi un comment.

Ultima poză e genială , nu l-am găsit, lăsaţi un comment dacă l-aţi văzut .